FILEXUS FONKSİYONEL FİLE UYGULAMALARI

Hakkımızda

Sektörde fark yaratan inovatif bakış açımız, uzman seviyedeki mimari-tasarım kabiliyetlerimiz, eşsiz üretim gücümüz ve profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde alışılagelmiş file uygulamalarına yepyeni bir soluk getiriyoruz.

İleri teknoloji ile üretilen yüksek yoğunluklu polietilen file yüzeylerini, özel olarak geliştirdiğimiz “ Yeni nesil file baskı sistemlerimiz” ile harmanlayarak bambaşka bir seviyeye taşıyoruz.

Bu alandaki yatırımlarımız ve yaklaşımlarımız sayesinde inşaat sahaları, çit sistemleri, spor alanları, iskele sistemleri, güvenlik bariyerleri gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılan “Standart-baskısız fileleri” hem ekonomik hem de çok fonksiyonlu ürünlere çevirmekle kalmıyor, aynı zamanda file kullanılan tüm yüzeyleri de en etkili “Reklam ve dekorasyon” mecralarına dönüştürüyoruz.

Tüm bu avantajları ve daha fazlasını müşterilerimize tek bir ürün üzerinden sunabilmek ve sürdürülebilir başarı odağından ayrılmadan devam etmek üzere çıktığımız bu yolda, günlük 27.000m2/gün baskı kapasitesine ulaştığımız son teknoloji tesislerimiz ile sektöre liderlik etmenin gururunu yaşıyoruz.

Baskılı file sistemleri, kullanım alanları bağlamında sektördeki tüm diğer baskılı sistemlerdeki ana materyal ile kıyaslandığında (Vinil-branda-mesh vb.) aynı özellikleri sunmanın yanı sıra; örgü-dokuma sistemi sayesinde yıpranmaya karşı daha dayanıklı olması, çalışma alanı konforu açısından hava sirkülasyonuna izin vermesi ve hafifliği gibi daha pek çok ek özellik sunarken, diğer materyaller ile kıyaslanmayacak seviyede fiyat avantajları da sunmaktadır.

Baskılı file sistemlerimiz, fayda-maliyet anlamında kullanıcı dostu olduğunu bir kez daha ispatlayarak fiyat politikasında da ezberleri bozmaktadır.

Sektörde fark yaratan bir diğer özelliğimiz ise; yılların tecrübesi ile oluşmuş mimari tasarım, dekorasyon ve grafik konularındaki uzmanlığımızı, müşterilerimize en doğru yönlendirmeyi yapmak adına bedelsiz sunmaktır.

Yeni nesil baskılı file sistemlerimiz ile hızlı aksiyon alma kabiliyetimiz, dinamik yapımız, süreklilik anlayışımız ve tasarıma olan tutkumuz sayesinde hizmet verdiğimiz dünya markalarının vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.